O firmě
Vítejte na stránkách společnosti C.M.K. STEEL. Firma byla založena v roce 2000, a zaměřuje se především na výrobu ,dodávku a montáže ocelových konstrukcí. Jsme schopní vyrobit jakékoliv konstrukce včetně požadované povrchové úpravy.
Díky bohatým zkušenostem dokážeme nabídnout kvalitní služby v oblasti výroby a montáží ocelových konstrukcí a halových objektů a výrobě lehkých i těžkých svařenců. Při výrobě si zakládáme především na pečlivosti a kvalitě provedené práce. Hlavním cílem naší společnosti je poskytovat především kvalitní služby a práci s ohledem na požadavky zákazníka. Proto každou realizaci přizpůsobíme vašim potřebám. Naše společnost vlastní inspekční osvědčení o provádění ocelových konstrukcí EN 1090-1+A1:2011. „Velký průkaz způsobilosti“,podložený Českým svařečským ústavem schválenou příručkou jakosti. Firma disponuje především stroji které jsou ,nezbytně nutné na výrobu svařenců.Ve výrobě se nám meze moc nekladou jsme schopni vyrobit různe tvary svařenců. Do rozsahu našich výrobních možností patří i výroba zámečnických konstrukcí(schodiště,zábradlí ,mosty). Pro zajištění čistoty svarových spojů i z důvodu přípravy materiálů před povrchovou úpravou provádíme tryskání.V rámci finálního dokončení postupů výroby, provádíme dle požadavků zákazníka příslušné povrchové úpravy jak nátěrem tak i zinkováním. Pak tu máme samozřejmě i další služby které jsme rozšířili postupem času a to ,že se zabýváme také zateplováním a opláštěním ocelových konstrukčních objektů. Máme i další doplňkové služby, co se týka vypracování cenové, projektové a výrobní dokumentace k daným poptávkám.

1) Výroba a montáž těžkých i lehkých ocelových konstrukcí, všeobecné strojírenství, technologické celky a jiné oblasti, různé menší ocelové výrobky taktéž.Naším heslem je variabilita ve výrobě.

2) Výroba a montáž průmyslových, skladových, obchodních i administrativních objektů z ocelových konstrukcí, zateplených i nezateplených, včetně stěnových a střešních plášťů, oken, dveří, vrat, světlíků a dalších subdodávek potřebných k zajištění kompletní dodávky.

3) Výroba (mostů,jeřábových dráh, plošin,lávek,potrubí,násypek,kontejnerů,nádrží.)

4) Výroba zámečnických konstrukcí zejména (zábradlí,schodišť,ramp,žebříků atd.)

5)Provádění cenových nabídek a zajištění projektového zpracování, včetně statických výpočtů, cenové nabídky a výrobní a projektové dokumentace, protokolů o jakosti, materiálových atestů a všech náležitostí potřebných k zajištění všech jakostních norem.

© 2016 CMK steel s.r.o.